Jakość jest najważniejsza. Dzięki niej życie smakuje lepiej.

Agnieszka Plencler. Personal Branding.

by prospert

Jakość jest najważniejsza. Dzięki niej życie smakuje lepiej.

Agnieszka Plencler. Personal Branding.

by prospert

by prospert

Agnieszka Plencler (agnieszkaplencler.pl). Specjalista ds. Personal Branding’u. Kieruje się swoim życiowym credo: Jakość jest najważniejsza. Dzięki niej życie smakuje lepiej.

1. Co dobrego poprzez swoją pracę wnosisz do życia innych?

Tworzę lepszą jakość wokół siebie i ludzi, którzy czują i myślą podobnie. Współpracuję z osobami, którym nie jest obojętne co i dlaczego robią to co robią, jak żyją, jak się czują i jak wyglądają. Człowiek może wiele, ale trzeba zacząć od siebie i najbliższego otoczenia.
Pomagam klientom w holistycznym budowaniu marek osobistych- Personal Code, by osiągali wyznaczone cele biznesowe i czerpali więcej przyjemności z każdego dnia. Pomagam także w lepszym wyrażaniu siebie poprzez wygląd zewnętrzny i styl, do którego w procesie personal brandingowym naturalnie można dojść.
Poprzez swoją pracę wnoszę większą jakość bycia. Proces budowania marki osobistej to fascynujący proces zaczynający się od autorefleksji, która jest początkiem i jednocześnie kwintesencją zmian. Później jest praca nad strategia komunikacji, stylem ale to właśnie świeże i świadome spojrzenie klienta na siebie jest największą wartością i pozwala mu budować spójnie lepszą jakość życia.

2. Co Cię najbardziej porusza, fascynuje w Twojej pracy?

Najbardziej w mojej pracy fascynuje mnie odkrywanie Why, czyli głównej motywacji życiowej. Nawet u osób na bardzo wysokich stanowiskach, którym wydaje się że mają wszystko poukładane to często przełomowy i odkrywczy proces. Cenie sobie też spotkania z kobietami, które mają odwagę przełamywać stereotypy, chcą się czuć i wyglądać zgodnie ze swoją wizją, a nie wizją narzucaną przez sztywne ramy biznesu.

3. Jaką masz misję, jakie jest Twoje przesłanie?

Jakoś to będzie (tak popularne w Polsce) zmieniamy na Jakość to będzie. Budujmy lepszą jakość życia i biznesu.

Dziękuję za udzielone odpowiedzi. Doceniam.
Szczepan Zmarzliński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top