Mam gdzieś tam jakieś założenia, cele, plany i je po prostu realizuje.

Kamil Cebulski. Po prostu pracuję.

by prospert

Mam gdzieś tam jakieś założenia, cele, plany i je po prostu realizuje.

Kamil Cebulski. Po prostu pracuję.

by prospert

by prospert

Kamil Cebulski (kamilcebulski.pl). Przedsiębiorca. Publicysta. Założyciel i lektor na Uczelni ASBiRO.

1. Co dobrego poprzez swoją pracę wnosisz do życia innych?

Obawiam się, że nie wiem. Mam nadzieję, że jest to edukacja dla przedsiębiorców na wysokim poziomie. Ale szczerze powiedziawszy trudno powiedzieć czy nasi studenci osiągają sukces bo przyszli do ASBIRO, czy może odwrotnie przyszli do ASBIRO, bo mają predyspozycje do osiągania sukcesu jako przedsiębiorcy. Niestety z edukacją jest tak, że ja nie dożyje tego, jak nasi studenci poradzą sobie w życiu i nie będę miał możliwości posłuchania wspomnień naszych studentów, jak już będą poważnymi przedsiębiorcami czy studia u nas im pomogły. Jak na razie chyba idziemy w dobrym kierunku.

2. Co Cię najbardziej porusza, fascynuje w Twojej pracy?

Nie sądzę, że słowo fascynuje dobrze opisuje mój stosunek do pracy. Po prostu pracuję. Mam gdzieś tam jakieś założenia, cele, plany i je po prostu realizuje. Nie ma tutaj fascynacji. Jest cel, plan i wykonanie. Jedne rzeczy mi się podobają, inne mniej, ale wszystkie trzeba wykonać i zawsze jest bliżej celu. Fascynacja to zdecydowanie złe słowo.

3. Jaką masz misję, jakie jest Twoje przesłanie?

Nie mam ani misji, ani przesłania. Raczej jestem skromnym człowiekiem, który bardziej pilnuje swojego ogródka niż aby miał przesłanie do świata i misję do wykonania. No może takie przesłanie, aby ludzie przestali kraść. Myślę, że każdy by na tym zyskał.

Dziękuję za udzielone odpowiedzi. Doceniam.
Szczepan Zmarzliński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top